IMMA

Nowoczesne rozwiązanie dla przestrzeni miejskiej

Wróć do Aktualności
IMMA doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni miejskiej

Kiedy ktoś po raz pierwszy widzi oprawę IMMA przede wszystkim zwraca uwagę na jej specyficzny wygląd. Bardzo proste, lekko łukowate kształty z pojedynczą, dużą soczewką i gładkim wykończeniem nie przypomina innych opraw dostępnych na rynku. Ale proszę nie myśleć że ten wygląd jest wynikiem kompromisu. W rzeczywistości to rezultat naszych poszukiwań nowych kierunków w projektowaniu opraw ulicznych, w których bierzemy pod uwagę najnowsze innowacje w dziedzinie LED, przy wykorzystaniu najlepszych technik optycznych i technologii do wykreowania czegoś naprawdę unikalnego.

Wiele opraw ulicznych jest po prostu brzydkich. IMMA ma nowoczesny styl, zachowując przy tym charakter tradycyjnych lamp. To czyni oprawę IMMA perfekcyjnym  rozwiązaniem dla powierzchni urbanistycznych w których ludzie chcą być otoczeni przez przyjazne i znane kształty. Dlatego IMMA może być najlepszym przyjacielem architektów.

Ale co z byciem przyjaznym rozwiązaniem dla projektantów oświetlenia i zarządców oświetlenia miejskiego? W tym przypadku IMMA także nie zawodzi. Mądre rozwiązania optyczne z wieloma rodzajami dystrybucji światła pozwalają projektantom używać tego samego produktu przy realizacji projektów w których oświetlane są różne rodzaje powierzchni. Co więcej, mono-soczewkowa IMMA daje korzyści w postaci doskonałej transmisji światła i czystości soczewki. Jest też odporna na promienie UV, więc nie żółknie i nie zmniejsza swojej efektywności na skutek działania czasu. Z mechanicznego punktu widzenia, soczewki są specjalnie zaprojektowane aby uniknąć mikro uszkodzeń. To wszystko przy wysokiej jakości materiałów i komponentów, które są używane przy produkcji oprawy, począwszy od długotrwałej elektronice po wysokiej jakości wykończenie.

Wszystkie te czynniki tworzą oprawę, która oferuje wyjątkowe, trwałe i niezawodne rozwiązanie przy skuteczności do 143 lm/W. Gdyby tego wszystkiego było za mało dla administratorów oświetlenia ulicznego, IMMA jest przystosowana do zastosowania w nowoczesnych instalacjach ze sterowaniem, od prostego regulowania fotowoltanicznego po futurystyczne systemy inteligentnego miasta.

Wniosek? IMMA to oszczędna, wysokiej jakości, trwała i wysoce efektywna oprawa, która oferuje wyjątkową techniczną i optyczną długowieczność i łatwą kontrolę. I wygląda wspaniale!