KRÓTSZE JEST LEPSZE

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

Wróć do Aktualności
Tytuł zastępczy

W ciągu ostatnich kilku miesięcy OMS w swojej strukturze zamówień wprowadził istotne zmiany i przekształcenia. Słuchaliśmy opinii naszych partnerów  i  aby zwiększyć satysfakcję klientów, zapewnić bardziej efektywną komunikację w ramach naszego portfolio jako priorytet  zdecydowaliśmy się na duże i ekscytujące zmiany!

Stare kody produktów powodowały komplikacje u naszych klientów przy zamawianiu produktów i usług. Ten długi kod składał się z alfanumerycznego charakteru, komplikował realizację zamówień do naszych klientów i partnerów. W OMS dbamy o ciągłe doskonalenie relacji z naszymi klientami, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian poprzez tworzenie nowych kodów zamówień. Będzie to obecnie tylko format liczbowy składający się z 6 cyfr. Zastosowanie skróconych kodów pozwoli zaoszczędzić czas przy składaniu zamówień, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić  go na inne efektywne działania.

Od dziś możliwe jest złożenie zamówienia w 3 szybkich krokach poprzez wybór produktu z jego kodem zamówieniowym na naszej stronie internetowej. Poprawiliśmy  także opcję wyszukiwania  akcesoriów do  na szych  opraw. Nigdy nie było to tak proste. Wierzymy, że wszystkie modyfikacje, oraz inne zmiany w naszej firmie, przyniosą większą wartość dodaną i więcej powodów do współpracy z OMS.

Nie wyobrażasz sobie tego? Obejrzyj film.

FILM